Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 18
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Elektronisch Stabiliteits Programma, LED koplampen, Metaalkleur
Meer informatie
Topsnelheid: 180 km/u
1 zitplaatsen
Dealer onderhouden (onderhoudsboekjes aanwezig)
Aantal eigenaren: 2
Garantielabel: BMW Premium Selection (24 maanden)
| Kenteken | 89MRBS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 3.596 |
| Laatste registratie | 2024-10-24 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.802 cc |
| Vermogen | 67 kW |
| Gewicht ledig | 338 kg |
| Gewicht rijklaar | 345 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Torque | 158 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |
Stadhoudersmolenweg 99
7317 BP Apeldoorn