Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda ST1100 Pan European
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJLL15 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.848 |
| Laatste registratie | 2025-06-28 |
| Eerste registratie NL | 2004-04-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.084 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 283 kg |
| Gewicht rijklaar | 290 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565