Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda VF1000R
Meer informatie
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MG52FS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2023-11-02 |
| Eerste registratie NL | 1985-04-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 90 kW |
| Gewicht ledig | 265 kg |
| Gewicht rijklaar | 272 kg |
| Geluid stationair | 99 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565