Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha GTS 1000
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MDTP32 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.949 |
| Laatste registratie | 2025-03-18 |
| Eerste registratie NL | 2001-03-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.002 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 279 kg |
| Gewicht rijklaar | 286 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565