Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX-R600
Meer informatie
Laadvermogen: 199 kg
GVW: 380 kg
Topsnelheid: 254 km/u
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJXH73 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.391 |
| Laatste registratie | 2026-03-18 |
| Eerste registratie NL | 2004-02-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht ledig | 181 kg |
| Gewicht rijklaar | 188 kg |
| Gewicht maximum | 380 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 192 kg |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565