Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XV250 Virago
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: Handgeschakeld
Wielbasis: 149 cm
| Kenteken | MN47DR |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-07-29 |
| Eerste registratie NL | 1993-08-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 248 cc |
| Vermogen | 16 kW |
| Gewicht ledig | 142 kg |
| Gewicht rijklaar | 149 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565