GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Hypermotard 698 Mono
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, kleur rood, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Bekleding: Stof
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 57 kW |
| Gewicht ledig | 151 kg |
| Torque | 63 Nm |
| Fuel tank capacity | 12 liter |