Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Continental GT
Meer informatie
Modeljaar: 2021
Emissieklasse: Euro 4
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 24MRKV |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 1 maand |
| BPM | € 985 |
| Laatste registratie | 2026-04-16 |
| Eerste registratie NL | 2022-06-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 34,9 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Gewicht maximum | 400 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 188 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111