Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Bear 650
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
| Kenteken | 70MZSH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 36 maanden |
| BPM | € 1.087 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 34,9 kW |
| Gewicht ledig | 207 kg |
| Gewicht rijklaar | 214 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349