Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Himalayan 450
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten, LED koplampen, navigatiesysteem, premium kleur, spaakwielen, telefoonintegratie
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2024
Bekleding: Stof
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 452 cc |
| Vermogen | 29 kW |
| Gewicht ledig | 196 kg |
| Torque | 40 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |