Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Kymco CV3 550
Aanvullend
Fabrieksgarantie
Meer informatie
Modeljaar: 2024
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | GRP48R |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.988 |
| Laatste registratie | 2026-04-11 |
| Eerste registratie NL | 2024-10-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 550 cc |
| Vermogen | 37,5 kW |
| Gewicht ledig | 182 kg |
| Gewicht rijklaar | 282 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349