Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Versys-X 300
Meer informatie
Modeljaar: 2021
Emissieklasse: Euro 4
TLM'S G1 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 76MPFR |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 1 maand |
| BPM | € 703 |
| Laatste registratie | 2026-04-08 |
| Eerste registratie NL | 2021-06-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 296 cc |
| Vermogen | 29,3 kW |
| Gewicht ledig | 168 kg |
| Gewicht rijklaar | 175 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111