Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z1000SX ABS
Meer informatie
Modeljaar: 2016
Emissieklasse: Euro 4
TLM'S G1 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 29MNKV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 1 maand |
| BPM | € 1.822 |
| Laatste registratie | 2026-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2020-11-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.043 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 216 kg |
| Gewicht rijklaar | 231 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111