Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Sport
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 9XPV37 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.333 |
| Laatste registratie | 2026-05-01 |
| Eerste registratie NL | 2014-10-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 29,5 kW |
| Gewicht ledig | 266 kg |
| Gewicht rijklaar | 280 kg |
| Gewicht maximum | 460 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349