Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Business
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 9XGP79 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.333 |
| Laatste registratie | 2025-10-11 |
| Eerste registratie NL | 2014-10-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 29,5 kW |
| Gewicht ledig | 266 kg |
| Gewicht rijklaar | 280 kg |
| Gewicht maximum | 460 kg |
| Geluid stationair | 87 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149