Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Sport
Meer informatie
Modeljaar: 2018
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | H397ZB |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.490 |
| Laatste registratie | 2024-12-04 |
| Eerste registratie NL | 2021-06-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 32,5 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 275 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061