Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 400 LT Sport
Zeer nette mp3 400 lt sport. Uit de winterstalling gehaald waar hij de winter aan de oplader heeft gezeten. Moet beurtje hebben en dan weer 100% in orde rijd zeer goed. Ivm niet meer gebruiken mag hij weg.
| Kenteken | K122TG |
| BPM | € 1.073 |
| Laatste registratie | 2023-06-21 |
| Eerste registratie NL | 2021-02-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 399 cc |
| Gewicht ledig | 162 kg |
| Gewicht rijklaar | 262 kg |
| Gewicht maximum | 445 kg |
| Payload capacity | 183 kg |