Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Aangeboden motoren
Piaggio MP3 500 LT Sport
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | H576SZ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.116 |
| Laatste registratie | 2026-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2020-05-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 493 cc |
| Vermogen | 28,5 kW |
| Gewicht ledig | 170 kg |
| Gewicht rijklaar | 270 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149