Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
KTM 890 Duke
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 31MNZG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.532 |
| Laatste registratie | 2024-10-12 |
| Eerste registratie NL | 2021-04-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 889 cc |
| Vermogen | 85 kW |
| Gewicht ledig | 181 kg |
| Gewicht rijklaar | 188 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349