Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
QJMOTOR SRK 921
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
| Kenteken | 88MBK7 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 36 maanden |
| BPM | € 1.529 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 921 cc |
| Vermogen | 94 kW |
| Gewicht ledig | 216 kg |
| Gewicht rijklaar | 223 kg |
| Geluid stationair | 100 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349