Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
QJMOTOR SRT 800 SX Touring
Aanvullend
Fabrieksgarantie
Meer informatie
Modeljaar: 2024
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EU verantwoordelijke: MotoMondo Lorentzlaan 14 3401 MX IJsselstein 030-2040655 info@motomondo.nl
| Kenteken | 84MVTL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.394 |
| Laatste registratie | 2025-08-07 |
| Eerste registratie NL | 2024-09-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 799 cc |
| Vermogen | 68 kW |
| Gewicht ledig | 256 kg |
| Gewicht rijklaar | 263 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349