Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
KTM 990 Super Duke
Meer informatie
Modeljaar: 2008
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MTBH47 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.778 |
| Laatste registratie | 2026-02-07 |
| Eerste registratie NL | 2008-04-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.000 cc |
| Gewicht ledig | 184 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Gewicht maximum | 380 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
| Payload capacity | 185 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149