Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z1100
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Garantie: 48 MAANDEN GARANTIE
| Kenteken | 02MZKK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.850 |
| Laatste registratie | 2025-10-16 |
| Eerste registratie NL | 2025-10-16 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.099 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 221 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349