Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z650RS
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2025
Garantie: 48 MAANDEN GARANTIE
| Kenteken | 27MBB4 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 931 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 50,2 kW |
| Gewicht ledig | 180 kg |
| Gewicht rijklaar | 187 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349