Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports DCT
Meer informatie
Modeljaar: 2019
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 74MKTN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.499 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2019-05-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 246 kg |
| Gewicht rijklaar | 253 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349