Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda SH150i
Aanvullend
Fabrieksgarantie
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2024
| Kenteken | 75MTRG |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 447 |
| Laatste registratie | 2026-04-16 |
| Eerste registratie NL | 2024-03-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 157 cc |
| Vermogen | 12,4 kW |
| Gewicht ledig | 131 kg |
| Gewicht rijklaar | 138 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061