Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Honda SH150i
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Fabrieksgarantie (72 maanden)
| Kenteken | 97MZZV |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 439 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 157 cc |
| Vermogen | 12,4 kW |
| Gewicht ledig | 132 kg |
| Gewicht rijklaar | 139 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061