Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster 696
Meer informatie
Modeljaar: 2008
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MTSN81 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.085 |
| Laatste registratie | 2026-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2008-10-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 696 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 172 kg |
| Gewicht rijklaar | 183 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 207 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061