Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Honda NC750X DCT
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 35MVNB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 21 |
| Laatste registratie | 2026-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2024-07-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 745 cc |
| Vermogen | 40,3 kW |
| Gewicht ledig | 222 kg |
| Gewicht rijklaar | 229 kg |
| Gewicht maximum | 438 kg |
| Payload capacity | 209 kg |