Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CMX1100 Rebel DTC
Meer informatie
Modeljaar: 2023
| Kenteken | 03MTDR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.567 |
| Laatste registratie | 2023-07-22 |
| Eerste registratie NL | 2023-07-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.084 cc |
| Vermogen | 64 kW |
| Gewicht ledig | 226 kg |
| Gewicht rijklaar | 233 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061