GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Trident 660
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Bluetooth, Cruise control, Kleur zwart, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, Metaalkleur, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem, Smartphone integratie, ASR
Meer informatie
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 36MPNJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.034 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2021-09-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 660 cc |
| Vermogen | 59,6 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Gewicht rijklaar | 189 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |