Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Trident 660
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Emissieklasse: Euro 5
TLM'S New Bikes
De getoonde prijs is inclusief EUR?400 afleverkosten.
| Kenteken | 57MZXT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 24 maanden |
| BPM | € 1.145 |
| Laatste registratie | 2026-03-20 |
| Eerste registratie NL | 2026-03-20 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 660 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 185 kg |
| Gewicht rijklaar | 195 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111