Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN1600 Mean Streak
Meer informatie
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 47MPVD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.792 |
| Laatste registratie | 2026-03-24 |
| Eerste registratie NL | 2022-02-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.552 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 313 kg |
| Gewicht rijklaar | 320 kg |
Leerlooier 7G
9502 KG Stadskanaal
Telefoon 1:
0634011754