Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati 999
Meer informatie
Laadvermogen: 190 kg
GVW: 390 kg
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXTT32 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.528 |
| Laatste registratie | 2026-04-28 |
| Eerste registratie NL | 2010-06-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 91 kW |
| Gewicht ledig | 200 kg |
| Gewicht rijklaar | 210 kg |
| Gewicht maximum | 390 kg |
| Payload capacity | 180 kg |
Leerlooier 7G
9502 KG Stadskanaal
Telefoon 1:
0634011754