Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada V4 Rally
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
48 MND FABRIEKSGAR.
| Kenteken | 75MBH3 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.426 |
| Laatste registratie | 2026-04-22 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.158 cc |
| Vermogen | 125 kW |
| Gewicht ledig | 253 kg |
| Gewicht rijklaar | 260 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061