GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 1050
Aanvullend
Alarm klasse 1(startblokkering), Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, Cruise control, LED dagrijverlichting, Windscherm, Alarm, ASR, Startonderbreker
Meer informatie
Laadvermogen: 235 kg
GVW: 457 kg
2 zitplaatsen
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?189 p/m
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 42MDZT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.752 |
| Laatste registratie | 2026-02-25 |
| Eerste registratie NL | 2014-06-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 222 kg |
| Gewicht rijklaar | 235 kg |
| Gewicht maximum | 457 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |
| Payload capacity | 222 kg |