Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Triple 675
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 98MDTF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.079 |
| Laatste registratie | 2025-06-18 |
| Eerste registratie NL | 2014-02-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 675 cc |
| Vermogen | 76 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 200 kg |