Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Road King Classic FLHR
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY21LL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.721 |
| Laatste registratie | 2026-03-31 |
| Eerste registratie NL | 1997-10-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.338 cc |
| Vermogen | 43 kW |
| Gewicht rijklaar | 332 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |