Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 1200 XCa
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 99MFBT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 2.153 |
| Laatste registratie | 2026-03-21 |
| Eerste registratie NL | 2014-05-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.215 cc |
| Vermogen | 100,74 kW |
| Gewicht ledig | 246 kg |
| Gewicht rijklaar | 259 kg |
| Gewicht maximum | 471 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 212 kg |