Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Fat Bob
Aanvullend
Alarmsysteem, Hellingshoeksensor
Meer informatie
Laadvermogen: 186 kg
GVW: 492 kg
Schadevrij
1 sleutel
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?210 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
| Kenteken | 32MFHN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.534 |
| Laatste registratie | 2026-03-27 |
| Eerste registratie NL | 2014-08-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.690 cc |
| Vermogen | 58 kW |
| Gewicht ledig | 306 kg |
| Gewicht rijklaar | 321 kg |
| Gewicht maximum | 492 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 171 kg |