Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX 1300 B-King
Meer informatie
Modeljaar: 2008
TLM'S Inruilers
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | 40MDFS |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport/tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.041 |
| Laatste registratie | 2025-07-24 |
| Eerste registratie NL | 2013-04-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.340 cc |
| Vermogen | 78 kW |
| Gewicht ledig | 246 kg |
| Gewicht rijklaar | 259 kg |
| Gewicht maximum | 460 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 201 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111