Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville Speedmaster 1200
Meer informatie
Modeljaar: 2023
TLM'S G12 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 49MZKZ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.246 |
| Laatste registratie | 2026-05-06 |
| Eerste registratie NL | 2025-10-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.200 cc |
| Vermogen | 57,5 kW |
| Gewicht ledig | 256 kg |
| Gewicht rijklaar | 263 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111