Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Benelli 752S
Meer informatie
Modeljaar: 2025
TLM'S Inruilers
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 54MXSK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 1 maand |
| BPM | € 883 |
| Laatste registratie | 2026-04-30 |
| Eerste registratie NL | 2025-05-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 754 cc |
| Vermogen | 56 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111