Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Super Meteor 650
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten, LED koplampen, two-tone (metaal) kleur, windscherm
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 241 kg |
| Torque | 52 Nm |
| Fuel tank capacity | 16 liter |