Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Classic 650
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED koplampen, spaakwielen
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Bekleding: Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Koppel: 52 Nm
Wielbasis: 148 cm
Tankinhoud: 15 liter
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 243 kg |
| Torque | 52 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |