Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Himalayan 410
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, navigatiesysteem, telefoonintegratie, two-tone (metaal) kleur
Meer informatie
Topsnelheid: 127 km/u
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 89MRJB |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 703 |
| Laatste registratie | 2026-02-26 |
| Eerste registratie NL | 2022-04-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 411 cc |
| Vermogen | 17,88 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Torque | 32 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |