GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Royal Enfield Interceptor 650
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, gecombineerd remsysteem, LED koplampen, navigatiesysteem, telefoonintegratie
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2001
Bekleding: Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
EU verantwoordelijke: MotoMondo b.v. Lorentzlaan 14 3401 MX IJsselstein, NL 0302040655 www.motomondo.com info@motomondo.com
Motor: 4-takt
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Torque | 57 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |