Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Himalayan 450
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, kleur mat, LED achterlichten, LED koplampen, navigatiesysteem, spaakwielen, telefoonintegratie
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 452 cc |
| Vermogen | 29 kW |
| Gewicht ledig | 196 kg |
| Torque | 40 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |