Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Royal Enfield Interceptor 650
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, middenstandaard, two-tone (metaal) kleur
Meer informatie
Modeljaar: 2001
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 53MSLH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.049 |
| Laatste registratie | 2025-11-29 |
| Eerste registratie NL | 2023-03-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 648 cc |
| Vermogen | 34,9 kW |
| Gewicht ledig | 210 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 52 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |