GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Royal Enfield Himalayan 410
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem (ABS), Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Middenstandaard, Navigatiesysteem, Telefoonintegratie
Meer informatie
Topsnelheid: 127 km/u
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
EUR?103 p/m (financial lease, 72 maanden)
informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Optioneel afleverpakket: Garantie (zonder meerprijs)
| Kenteken | 46MRLS |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 689 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2022-07-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 411 cc |
| Vermogen | 17,88 kW |
| Gewicht ledig | 192 kg |
| Gewicht rijklaar | 199 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |